Jak funguje?

Použití

Harmonizér ViaHuman je určen k napojení přímo na vodovodní baterii. Nejedná se o filtrační zařízení.
Problémem kohoutkové vody není jen její chemické složení, ale především strukturní uspořádání molekul. Je to zřejmé při porovnání krystalů vody metodou japonského vědce Masaru Emota, který se výzkumem molekulární struktury vody do hloubky zabýval.

Záruka

Všechny části harmonizéru Via Human mají atest pro styk s pitnou vodou. Od okamžiku převzetí výrobku vám poskytujeme 60 dnů na vyzkoušení s možností vrácení investice.

Údržba

Harmonizér ViaHuman lze snadno instalovat a je prakticky bezúdržbový. Vodní kámen se na vnitřních částech neusazuje. Není potřeba investovat do dalších filtrů nebo jiných součástí.

Energie

Harmonizér ovlivňuje především vodu, která jím protéká. Mimo tuto hlavní funkci působí na své okolí jako vysílač pozitivní a harmonizační energie, podobně jako orgonity nebo některé tvarové zářiče.

Působení

Harmonizér zbavuje vodu chloru díky účinnému víření na přírodním principu. S pomocí šungitu ovlivňuje těžké kovy, křišťálem neutralizuje negativní informace a působením textu vkládá do paměti vody harmonizující informaci.

Životnost

Životnost harmonizéru je dána životností jeho součástí vyrobených z nerezové oceli, krystalů a skla. Investicí do harmonizéru si zajistíte kvalitní vodu na celý život.

Pozitivní emoce

Harmonizer je účinným prostředkem ke zlepšení Vašeho emočního stavu. Harmonizér je účinným prostředkem ke zlepšení vašeho emočního stavu. Díky tomuto zařízení si zajistíte denní dávku povzbudivých a harmonizujících informací prostřednictvím několika sklenic vody.

Detoxikace

Harmonizér znásobuje očistné schopnosti vody. Jím upravená kohoutková voda je tím nejpřirozenějším detoxikačním prostředkem pro lidské tělo, které je ze dvou třetin tvořeno právě vodou.

Pokus s rýží a bambusem

Ukázka rozdílu mezi neupravenou a harmonizovanou vodou U těchto jednoduchých testů jsme se zaměřili na změnu struktury a informace. V chemickém složení  nedošlo k žádným změnám. Rýže Bambus Jedna nádobka byla zalita vodou z vodovodu bez harmonizéru, je označena „obyč“. Druhá nádobka byla zalita vodou z vodovodu s harmonizérem, je označena „harm“. Obě nádobky bylyPřečtěte si více o Pokus s rýží a bambusem[…]