ViaHuman – cesta člověka

Proč je náš život takový jaký je a co jej vlastně řídí. Jaký je smysl naší existence?

Máte někdy pocit, že nerozumíte zákonitostem, které přinášejí do života některé situace?

Touha po nalezení smyslu života a pochopení  zákonitostí a pravidel, která jej formují byla motivem vzniku  projektu ViaHuman.

Na začátku byl nezbytný rozvoj vnímání  energií barev a minerálů. Změna jídelníčku i celkového životního stylu.

Až jsme byli připraveni, přišly  informace o práci Masaru Emota i Viktora Schaubergra, posvátné geometrii, významu symboliky a mnoho dalších.

Další získané zkušenosti nás přivedli k přijetí filozofie zákona přitažlivosti – vše co vysíláme nám vesmír vrací zesílené.

Stát se vysílačem pozitivní vibrace je dlouhodobý proces, který není jednoduchý a právě jeho zvládnutí může být pro někoho životním posláním.

Rodová schémata a dispozice, bloky získané výchovou nebo ego, to jsou překážky, které je potřeba zpracovat na cestě k dosažení vnitřního klidu.

Rozpouštění bloků bývá bolestivé a jejich zvládnutí zejména na začátku cesty je hladší, když si dovolíme přijmout pomoc.

My lidé jsme vlastně voda. Voda má schopnost přijímat informace a energie ze svého okolí a předávat nám je.

Jestliže vložíme do vody pozitivní informaci = vibraci a budeme takovou vodu pít, změníme svůj energetický stav = změní se naše vibrační vyzařování.

Voda je základ, ale také jídlo a vliv prostředí má svůj význam a může napomáhat rozvíjet nebo naopak brzdit osobní vývoj.

Krása skla a kamenů  nás inspiruje k vytváření designových věcí, které pomáhají s respektem k osobnosti uživatele.

Naše výrobky na vás budou působit pozitivně s respektem i určitou pokorou. Způsob přijetí jejich energie už bude na vás.

U každého z klientů se projevuje vliv našich věcí trochu jinak, ale směr je zřejmý – více  lásky ve všech jejích formách.

 

Mějte své dny naplněné.

Richard Synčák

karafa_jv4_5817
pohar_jv4-4075
svicen_jv4_4096