Flow Disc je mocným portálem kosmických energií, se kterým můžete zažívat Flow stavy

Flow Disc působí mnoha způsoby a v mnoha rovinách. Každému v danou chvíli přináší jiné dary. Má unikátní skladbu materiálu a jeho konstrukce je čistou esencí posvátné kosmické geometrie. Je silným tvarovým zářičem. Působí pozitivně na stav čaker a Aury. Zlepšuje kvalitu okolního vzduchu. Masíruje reflexní body na chodidlech. Harmonizuje okolní energie. Podporuje meditační stavy a nové vzory myšlení. Navrací stavy do bodu nula. Očišťuje od škodlivého záření…a mnohé další.

Projekt s názvem HumanRelax chce vyvíjet a nabídnout lidem výrobky, které podporují hlubokou relaxaci spojenou s dosažením stavu FLOW.

Vitalizační směs CCB a následně FlowDisc z CCB směsi vyvinuly spojenými silami CENTRUM SERAFÍN a VIAHUMAN, které spojuje zájem o energetické procesy, energeticko-harmonizační výrobky a Kosmické principy obecně.

Spojení zkušeností a osobního naladění obou subjektů přineslo vytvoření nového společného projektu a nové značky HUMAN RELAX, která zaštiťuje a vyrábí  FlowDisc..

Více informací o FlowDIsku najdete pod ikonkami níže, které Vás přesměrují na webové stránky www.humanrelax.com

FlowDIsc je momentálně  dostupný  v našem eshopu v základním provedení z unikátní směsi CCB v několika barevných modifikacích.