Harmonizovat i filtrovat

Čemu dát přednost ?

Pokud už jste v situaci, kdy si uvědomujete, jak se prospěšné a důležité začít pít denně dostatečné množství čisté vody a rozhodli jste se pro kohoutkovou vodu z řádu, je na místě ještě jedno rozhodnutí – zda tuto vodu nějakým způsobem upravovat nebo ne.

Pozitiva této vody jsou zřejmá. Vedle ceny a dostupnosti v podstatě v neomezeném množství, což je fakt, který nedostatečně oceňujeme, je to kontrolované složení ve smyslu zbavení vody škodlivých bakterií, pesticidů a dusičnanů. Tato voda také obsahuje v malém množství nám prospěšné minerální látky.

Problém kohoutkové vody jako hlavního zdroje pro zavlažování těla je potřeba vidět ve dvou rovinách. Jedna z nich je chemické složení-tedy jaké další látky v sobě voda nese a druhá je struktura tedy do jakých clusterů jsou seskupeny molekuly vody a jaká informace je v nich obsažena.

Když se budeme bavit o složení je problémem číslo 1 chlor, který se používá s dezinfekci vody. Chlor je pro nás jedovatý. Existuje ve vodě v podobě volného chloru nebo vázaného – tedy sloučeného z jinou látkou. Dalším jedem k řešení jsou těžké kovy – olovo, kadmium, rtuť, arzen. Jsou sice ve vodě pouze ve stopovém množství, tak jako ostatně v mnoha jiných potravinách nebo přípravcích, které používáme, ale jsou karcinogenní, ukládají se v nás a škodí už v nízkých koncentracích.

Z tohoto pohledu je určitě výhodou zbavit vodu těchto látek a filtrace je jedním z nejznámějších a nejjednodušších způsobu. V podstatě necháme vodu protékat přes membránu-filtr ,který obsahuje aktivní=silně reaktivní látku, která reaguje s chloridy a těžkými kovy za vzniku jiných sloučenin ,které jsou zachyceny ve filtru. Tato aktivní látka – nejčastěji uhlík takto funguje dokud není reakcemi spotřebována, pak filtr přestává účinkovat a je potřeba vyměnit filtrační vložku. Volný chlor se postupně z vody uvolňuje sám, pokud si napustíte vodu z kohoutku do sklenice, určitě je dobré ji nechat před pitím odstát, aby chlor vyprchal.

Filtrace je pojem pro většinu lidí známý, pochopitelný a rozumí mu.

Povědomí o schopnosti vody měnit svou strukturu v závislosti na to jakým způsobem je dopravována a také o její schopnosti ukládat ve své struktuře informační vzorce ze svého okolí je však u velké části populace tristní.

Když je vedena debata o kvalitě vody, veškerý důraz je kladen na její chemické složení. Přestože tím, co nás jako živé organismy ovlivňuje především je bioenergetická informace vodou nesená. Voda je svou schopností absorbovat, nést a předávat informaci vlastně homeopatickým lékem. Tento obrovský potenciál vody prozatím zůstává na okraji zájmu.

Na krystalu kohoutkové vody pořízeného metodou Masaru Emota je velmi dobře patrná absence pravidelného uspořádání. Informace, kterou voda absorbuje průchodem přes geopatogenní zóny a kontaminovanou zeminu, spolu s informací hormonálního charakteru a absencí přirozeného turbulentního víření vytváří z kohoutkové vody látku, o jejíž prospěšnosti lze pochybovat.

Člověk je synergickým systémem propojujícím všechna naše těla – fyzické, mentální, astrální, éterické, duchovní. Informace-vibrace mají zásadní vliv na energetický stav všech těl.Veškeré změny na úrovni jemněhmotných těl si často neuvědomujeme a neprociťujeme, teprve až se projeví na hrubohmotném-fyzickém těle, registrujeme, že se něco změnilo. Často složitě hledáme příčiny a pomocí léků-jedů tlumíme důsledky defektů biopole. Prvotní informační negativita v biopoli zůstává neodstraněna a po čase se opět projeví.

Všichni chceme mít spokojený,naplněný a šťastnýživot.

Vedle správného jídla, tělesného pohybu, pozitivního myšlení je důležité mít dostatek správné vody!!

Harmonizaci vody tedy chápejte jako obnovu jejího přirozeného molekulárního uspořádání a vložení láskyplné informace do její paměti. Pravidelným pitím vody s aktivovanou strukturou jsme schopni přenášet do své vnitřní vody kvalitu, která se projeví zlepšením na buněčné úrovni a dokáže stabilizovat naši emoční stránku.

Podle vesmírných zákonů přitažlivosti podobné přitahuje podobné.

Naše nastavení vysílá do prostoru signály , které přitahují podobně naladěné lidi a s nimi spojené situace, vztahy , konflikty nebo radosti. Vylaďte svou vodu k pití a následně i sebe na to, co by jste chtěli do svého života přitáhnout.

Když se tedy vrátíme k původní otázce.Obě zmíněné úpravy kohoutkové vody mají svůj smysl a je ideální je kombinovat. K filtrování vody si najděte i způsob harmonizace, který vám bude vyhovovat.

Tady je názorná ukázka jak vypadá krystal vody, která má strukturu upravenou turbulentním vířením a díky dalším vlivům obsahuje pozitivní informace

Jak se vám líbí představa, založit svůj pitnýrežim na takovéto vodě !

Vyzkoušeným a účinným způsobem jak si komplexně upravit vodu,  je spojení harmonizér ViaHuman a jednoduchá filtrační konvice.

 

Harmonizér ViaHuman

Pokud je vašemu uvažování bližší filtrace, a chcete vodu hlavně filtrovat, neopomeňte svou vodu také harmonizovat.

Filtrováním svou vodu nezbavíte nežádoucí informace.

K výkonnému filtru doporučujeme harmonizační karafu ViaHuman. K regeneraci vody stačí několik minut.

Ať jsou vám tyto slova prospěšná a jsou vám k užitku v souladu s vaším osobním nastavením a nejvyšším dobrem.

Richard Synčák